Stypendia Wójta Gminy Brochów wręczone :)

W dniu 2 lipca 2018 r Wójt Gminy Brochów Piotr Szymański wręczył uczniom stypendia za bardzo wysoką średnią oraz naukowe, artystyczne i sportowe. Stypendyści zaproszeni zostali na uroczystą galę do Świetlicy Wiejskiej w Tułowicach.

W roku szkolnym 2017/2018 łącznie Komisja Stypendialna przyznała 31 stypendiów za wyniki w nauce i 10 stypendiów za osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne.

W Szkole Podstawowej w Brochowie uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią:

1. Oliwia Pąk – uczennica VII klasy ,uzyskała najwyższą średnią w szkole, która wyniosła 5,64
  2. Julia Dobrowolska – uczennica klasy VI uzyskała drugą najwyższą średnią, która wyniosła 5,58
  3. Antoni Sot – uczeń klasy IV B uzyskał trzecią najwyższą średnią, która wyniosła 5,58

W Szkole Podstawowej w Śladowie uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią:

1. Michał Kaczor – uczeń klasy IV uzyskał najwyższą średnią w szkole, która wyniosła 5,55
  2. Małgorzata Nowakowska – uczennica klasy IV uzyskała drugą najwyższą średnią w szkole, która wyniosła 5,45
  3. Krystian Kamiński – uczeń klasy V uzyskał trzecią najwyższą średnią w szkole, która wyniosła 5,33
  4. Amelia Dydak – uczennica klasy IV osiągnęła średnią 5,27
  5. Patrycja Oziemblewska – uczennica klasy VI osiągnęła średnią 5,25

W Szkole Podstawowej w Lasocinie uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią:

1. Aleksandra Rutkowska – uczennica klasy V uzyskała najwyższą średnią w szkole , która wyniosła 5,73
  2. Aleksandra Dadun – uczennica III klasy gimnazjalnej uzyskała drugą najwyższą średnią w szkole, która wyniosła 5,56
  3. Julia Szymańska – uczennica klasy V uzyskała trzecią najwyższą średnią w szkole, która wyniosła 5,45
  4. Klaudia Janicka – uczennica II klasy gimnazjalnej osiągnęła średnią 5,35
  5. Mikołaj Stępniak – uczeń III klasy gimnazjalnej osiągnęła średnią 5,20
  6. Wiktoria Pachniak – uczennica III klasy gimnazjalnej osiągnęła średnią 5,10

Uczniowie, którzy otrzymali stypendium naukowe, artystyczne i sportowe:

Wyróżnieni uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Brochowie to :

1. Maciej Wojciechowski – uczeń klasy V A , który otrzymał Tytuł Mistrza Polski Dziecięcej Ligi Grapplingowej Young Grappers
  1. Jakub Jędraszczak – uczeń klasy V A, który zajął II i III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Wszechstylowego Dzieci
  1. Filip Kaźmierski – uczeń klasy V B , który zajął I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Judo dzieci o Puchar Wójta Gminy Kowala, oraz II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Judo o Puchar Wójta Gminy Bielsk
  1. Alicja Ścigocka – uczennica klasy VI, która zajęła II miejsce w XXIII edycji regionalnego Konkursu Ekologicznego „ Co w Puszczy Piszczy”
  1. Marianna Izbicka – uczennica klasy VI, która zajęła II miejsce w XXIII edycji regionalnego Konkursu Ekologicznego „ Co w Puszczy Piszczy”
  1. Oliwia Pąk – uczennica klasy VII, , która zajęła II miejsce w XXIII edycji regionalnego Konkursu Ekologicznego „ Co w Puszczy Piszczy”

Wyróżnieni Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Śladowie to:

1. Julia Jasińska – uczennica klasy VI, która zajęła I miejsce w Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków w Bielicach
  1. Oliwia Sałajczyk – uczennica klasy IV, która zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca BUT

Wyróżnieni uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Lasocinie to:

1. Aleksandra Dadun – uczennica III klasy gimnazjalnej, która jest finalistką Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, a także jest laureatką Gimnazjalnej Olimpiady Ekolog o zasięgu wojewódzkim.
  1. Julia Wosińska – uczennica II klasy gimnazjalnej, która zajęła II miejsce w Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków w Bielicach, a także II miejsce w biegu na 300 m w Mistrzostwach Miedzypowiatowych.

Serdecznie gratulujemy stypendystom, rodzicom i życzymy dalszych sukcesów !!! :):)