Anonimowa ankieta dot. „Gminnego Programu Rewitalizacji” Brochów na lata 2016-2026”

Szanowni Państwo,

Wójt Gminy Brochów informuję, że przystępuje do opracowania „Gminnego Programu Rewitalizacji* dla Gminy Brochów na lata 2016-2026”. W Programie tym zostaną ujęte najważniejsze przedsięwzięcia rewitalizacyjne, które będą realizowane w perspektywie kolejnych lat. Program ten będzie wynikiem wielu szczegółowych opracowań i analiz. Nie może jednak zostać przygotowany bez udziału społeczności lokalnej, zainteresowanej działaniami rewitalizacyjnymi.

W związku z powyższym zapraszam wszystkich mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych, które będą odbywać się w terminie od 01.08.2016 r. do 31.08.2016 r.

Konsultacje społeczne odbywać się będą w formie:

  • zbierania uwag w postaci papierowej, elektronicznej lub ustnej,

  • przeprowadzenia badania ankietowego (pobierz ankietę w pliku ANKIETA REWITALIZACJA pdf

    lub ANKIETA REWITALIZACJA.doc) – wypełnioną ankietę należy przesłać, bądź złożyć osobiście do w siedziby Urzędu Gminy w Brochowie (pok. 28),

  • zorganizowaniu dwóch spotkań z mieszkańcami (o miejscu i dokładnym terminie Wójt Gminy Brochów poinformuje mieszkańców na tydzień przed planowanym spotkaniem).

Podczas spotkań omówione zostaną kluczowe kwestie dotyczące m.in. wymogów opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji, przedstawienia planowanego obszaru rewitalizacji, możliwości realizacji przedsięwzięć rewitalizacyjnych w sferze nie tylko gospodarczej i przestrzennej, ale też społecznej, a przede wszystkim – możliwości zgłaszania zadań do Gminnego Programu Rewitalizacji.

Dodatkowe informacje można uzyskać:

  • Marta Ostrowska – Inspektor ds. pozyskiwania środków zewnętrznych,
    e-mail: m.ostrowska@brochow.pl, tel. (22) 725 70 51 wew. 31, fax (22) 725 70 03
  • Krzysztof Głowacki – Prezes Zarządu REVITAL INVEST Sp. z o.o.,
    e-mail: biuro@revitalinvest.pl, tel. 600 310 766

* Rewitalizacja stanowi proces wyprowadzenia ze stanu kryzysowego obszarów zdegradowanych, prowadzony w sposób kompleksowy, poprzez zintegrowania działania na rzecz lokalnej społeczności, przestrzeni i gospodarki, skoncentrowane terytorialnie, prowadzone przez interesariuszy rewitalizacji na podstawie gminnego programu rewitalizacji.